Настоятель Свято-Михайлівського та Богоявленського храмів протоієрей Віталій Приходько

Друк

протоієрей Віталій Приходько 15.12.16

Протоієрей Віталій Приходько народивя 07 грудня 1978 року у місті Бровари Київської області.

В 1995 році закінчив середню школу №1 м. Бровари Київської області. Того ж року зарахований на перший курс факультету кримінальної міліції Української академії внутрішніх справ, де отримав спеціальне звання рядового міліції.

В 1999 році з відзнакою закінчив (на той час перейменовану) Національну академію внутрішніх справ України, де отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «правознавство», а також спеціальне звання лейтенанта міліції.

За розподіленням був відкомандирований до ГУ МВС у Київській області, де фактично виконував обов’язки інспектора Відділення дозвільної системи Управління адміністративної служби міліції ГУ МВС у Київській області.

У 2000 році звільнився з органів внутрішніх справ за власним бажанням та вступив до 1-го класу Київської Духовної Семінарії Української Православної Церкви, де протягом навчання виконував послух паспортиста іноземних студентів.

9 квітня 2001 року, у Страсний Понеділок, Преосвященнішим Павлом, єпископом Вишгородським, намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Вікарієм Київської Митрополії, у Трапезному храмі Лаври був рукопокладений у сан диякона.

Дияконське служіння у 2001-2003 роках проходив у київських храмах св. вмц. Варвари на Березняках, свт. Петра Могили на Сирці, а також у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі с. Княжичі Київської області.

16 червня 2003 року, у День Святого Духа, Преосвященнішим Павлом, єпископом Вишгородським, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври був рукопокладений у сан пресвітера.

У червні 2003 відкомандирований для проходження служіння у щойно відкритий храм на честь святого Архістратига Михаїла при Національній академії внутрішніх справ, де з 2004 року, згідно указу Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, є настоятелем до цього часу.

З червня 2004 р. до серпня 2011 р. працював викладачем релігієзнавства кафедри гуманітарних дисциплін Юридичного факультету Київського національного університету внутрішніх справ.

З 2006 року додатково відкомандирований Блаженнішим Митрополитом Володимиром також для окормлення Богоявленського храму при Навчально-науковому інституті підготовки кадрів кримінальної міліції Київського національного університету внутрішніх справ, де фактично з 2006 року і до цього часу здійснює своє служіння Православній Церкві.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 29 березня 2007 року (Журнал засідань № 28) протоієрея Віталія Приходька затверджено заступником голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

Одружений, має трьох синів та доньку.

Храми НАВСУ — Протоієрей Віталій Приходько © 2018 Храми НАВСУ