З монастирських печер до тропічного лісу

MyCollages11.10.18

11 жовтня група курсантів 3 курсу ННІ № 1 НАВС разом з настоятелем академічних зрамів при НАВС протоієреєм Віталієм Приходьком відвідали Арханегло-Михайлівський Звіринецький чоловічий монастир на Печерську, відомий ще з початку Х століття, та його древні печери.

Насельник монастиря провів екскурсію печерами та розповів цікаву та разом з тим і трагічну історію цієї обителі, яка понад 800 років після свого розквіту у давньоруські часи після татаро-монгольського нашестя залишалась загадкою для багатьох поколінь киян. Короткий період відродження монастиря  на початку ХХ століття закінчився більшовицьким террором проти Церкви і ось лише з 1997 року тут відновилось чернече життя, а разом з ним і дослідження Звіринецьких печер.

Насолодившись історичними оповідками, курсанти попрямували до Ботанічного саду ім. Гришка, що розташований впритул до монастирської огорожі. Прогулюючись осінніми різнобарвними аллеями, вони дійшли до оранжерейного комплексу, де з неабиякою зацікавленістю переглянули коллекцію тропічних рослин. отож прогулянка у цей сонячний жовтневий день була насичена різноманітними враженнями від почутого та побаченого.

Храми НАВСУ — З монастирських печер до тропічного лісу © 2018 Храми НАВСУ