Відвідування з курсантами Києво-Печерської Лаври

Лавра 22.09.2018

22 вересня здобувачі вищої освіти разом з фахівцями відділення соціально-гуманітарної роботи ННІ № 1 НАВС відвідали Святу Успенську Києво-Печерську Лавру. Ця екскурсія відбулась після великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Екскурсія розпочалась від Арсенальної площі та вулицями Івана Мазепи та Лаврською курсанти слухали про історію сучасного Печерська, зруйновані православні храми Малого та Великого Миколая, Аскольдову могилу та Героїв Крут, які поховані також неподалік шляху в Лавру.

Від храму Спаса на Берестові курсанти попрямували до Дальніх печер Лаври, слухаючи історію славетного монастиря, а в самих печерах на власні очі побачили багатьох ченців-подвижників, які кожен у свій час звершували свій утаємничений від людей подвиг спасіння душі і молитви за увесь світ.

Біля святого джерела преподобного Феодосія Печерського всі мали змогу втамувати спрагу та вмитися благословенною водою, а потім піднявшись галереєю до печер Ближніх та відвідавши і їх, курсанти попрямували до виходу, дякуючи настоятелю академічних храмів протоієрею Віталію Приходьку за чудово проведений час у вихідний.

Храми НАВСУ — Відвідування з курсантами Києво-Печерської Лаври © 2018 Храми НАВСУ