Зустріч з учасниками табірного збору

IMG 20180823 131019 086

18 серпня настоятель академічних храмів протоієрей Віталій Приходько мав зустріч із здобувачами вищої освіти НАВС, які у 2018 році були зараховані на перший курс та проходили традиційний табірний збір на базі Відділу спеціальної та фізичної підготовки НАВС. Священик звернув увагу присутніх на необхідність підтримки дружньої атмосфери в учбовому колективі, викоріненню таких негативних проявів у спілкуванні, як лихослів'я, тощо. Окрема увага була приділена міжособистісним стосункам чоловіків та жінок, бурхливому періоду закоханості, з яким зіштовхнуться першокурсники, та необхідності кожній людині плекати своє кохання, не руйнуючи його дошлюбними стосунками, адже велика кількість життєвих трагедій розпочинається якраз в такому юному віці. Уникнути їх - ось на що акцентувалась увага цієї зустрічі, організованої на прохання керівництва табірного збору.

Храми НАВСУ — Зустріч з учасниками табірного збору © 2018 Храми НАВСУ