Паломництво до Києво-Печерської Лаври

IMG 20180705 144319

Незабаром, через тиждень, християни східного обряду будуть святкувати велике свято – день святих превоверховних апостолів Петра і Павла. Цьому святкуванню передує піст, який в нашому народі так і називають – «Петрівка». А під час посту звершити паломництво до святині – справа богоугодна, отож і курсанти 3-го курсу ННІ №1 разом з настоятелем академічного Богоявленського храму священиком Віталієм Приходьком вирішили відвідати найшановнішу обитель нашої землі – Святу Успенську Києво-Печерську Лавру.

Прогулянка розпочалась біля станції метро «Арсенальна» і далі старим Печерськом курсанти попрямували до монастиря, милуючись навколишніми краєвидами. В Лаврі о. Віталій розповів про історію заснування обителі, її сучасне життя, а в печерах – про чернечі подвиги тих отців, які там поховані. Відвідавши Ближні печери, паломники спустилися до лаврських джерел, де напилися води з джерела преподобного Феодосія Печерського та попрямували до Дальніх печер, монастирського цвинтаря, а потім через садочок київських Митрополитів та територію Київських духовних шкіл залишили Лавру.

IMG 20180705 140643

Курсанти подякували о. Віталію та відділенню соціально-гуманітарної роботи ННІ № 1 про організацію такої поїздки та виявили бажання ще звершувати подібні виїзди до тих святинь, які розташовані у нашій древній столиці.

IMG 20180705 162551

Храми НАВСУ — Паломництво до Києво-Печерської Лаври © 2018 Храми НАВСУ