Зустріч з курсантами Відділу спеціальної та фізичної підготовки

У понеділок, 7 травня, робочий тиждень курсантів у відділі спеціальної та фізичної підготовки розпочався з цікавої зустрічі зі священиком Віталієм Приходьком.

«Формула сімейного щастя» від Отця Віталія

Для обговорення обрано тему: «Формула сімейного щастя». Отець Віталій говорив з курсантами про майбутнє, закоханість і кохання, подружнє життя: «…є таке чудове почуття, це почуття закоханості…, хоча закоханість і кохання це різні речі. Справжня закоханість з роками перероджується в кохання, і зберегти його можливо лише в сімейному житті, в повноцінній сім’ї…; …при виборі супутника життя потрібно крім зовнішності дивитися ще й на внутрішній світ людини, зазирнути людині в душу. Є такі речі, які можуть звести нанівець всі ваші починання: це закоханість тільки в тіло…».

«Формула сімейного щастя» від Отця Віталія

Курсанти-першокурсники з великою зацікавленістю слухали отця Віталія, дякою якому за зустріч та гарну бесіду стали щирі оплески.

Священик подякував керівництву відділу за піклування про духовно-моральне спілкування і висловив сподівання, що подібні бесіди з курсантами відбуватимуться і надалі.

Храми НАВСУ — Зустріч з курсантами Відділу спеціальної та фізичної підготовки © 2018 Храми НАВСУ