21 березня, у середу 5-ї седмиці Великого посту з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Преображення Господнього Солом’янського благочиння міста Києва.

Спільне говіння

Разом з духовенством благочиння Преосвященному владиці співслужили і клірики храмів при НАВС протоієреї Віталій Приходько та Олег Яровий.

Після сугубої єктенії преосвященний владика підніс молитву за мир в Україні.

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Солом’янського благочиння протоієрей Сергій Дегтярьов.

На завершення богослужіння преосвященний Миколай поздоровив настоятеля й духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння.

Храми НАВСУ — Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Солом’янського благочиння Києва © 2018 Храми НАВСУ