Захід до Дня створення Національної поліції

20170804 112042 1 bestshot

4 серпня у другу річницю створення Національної поліції в ННІ№1 НАВС був проведений урочистий захід присвячений цій події. До лекційної зали завітали викладачі та курсанти, після чого директор інституту підполковник поліції Бондаренко Є.В. привітав присутніх та зачитав вітальну адресу від ректора Академії генерала поліції другого рангу Чернєя В.В. Зі словами привітань також звернувся заступник директора інституту полковник поліції Калюк О.М., який в свою чергу довів до особового складу вітання Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. та Голови Національної поліції генерала поліції другого рангу Князєва С.М. Зокрема керівництво інституту звернуло увагу курсантського загалу, що саме їм в недалекій перспективі випаде почесна місія розбудовувати Національну поліцію, наполегливо працювати на її авторитет та захищати законність та правопорядок у нашій Батьківщині.

В урочистому акті взяв участь і настоятель академічних храмів при НАВС, заступник голови Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями, протоієрей Віталій Приходько, який закликав правоохоронців весь час працювати над самовдосконаленням та збагачувати себе, зокрема скарбами, які береже Свята Церква.

Всі, хто пов’язав своє життя зі служінням народу і Батьківщині у формі правоохоронця ще раз сповнились наснагою поліцейського девізу «Служити і захищати»!

20170804 112346 1 bestshot

Храми НАВСУ — Захід до Дня створення Національної поліції © 2018 Храми НАВСУ