Екскурсія в музей Митрополита Володимира

Музей Митрополита Володимира

18 березня курсанти 3-го курсу ННІ №1 разом із настоятелем академічних храмів академії протоієреєм Віталієм Приходьком відвідали музей Митрополита Володимира.

Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) – визначний церковний діяч сучасності, Предстоятель Української Православної Церкви (1992-2014рр). Саме він керував Православною Церквою в Україні за часів становлення української державності та відновлення церковних структур після глибокої кризи. За вагомий внесок в розбудову Української держави митрополита Володимира було удостоєно звання Героя України.

Старанням людей, для яких небайдужа пам’ять митрополита Володимира, було створено музей, де зібрані багато особистих речей, перенесені з Києво-Печерської Лаври робочий кабінет Предстоятеля та іконостас домової церкви Київських Митрополитів, тощо.

Курсантам було продемонстровано короткометражний фільм про матір Митрополита – Феодосію Сабодан, де розповідалось про їх теплі і шанобливі родинні стосунки, як приклад для наслідування. Після екскурсії всіх пригостили чаєм, а також маленькими солодкими подарунками, до яких були прикріплені різноманітні вислови Митрополита, щодо духовного життя людини, як настанова від доброго Пастиря.

Храми НАВСУ — Екскурсія в музей Митрополита Володимира © 2018 Храми НАВСУ