Березневий випуск 2014

15 березня в Національній академії внутрішніх справ (НАВС) відбувся черговий випуск. 651 курсант отримали лейтенантські погони та дипломи про закінчення профільного юридичного ВНЗ та вже через декілька днів приступлять до роботи у всіх куточках України в підрозділах МВС.

На урочистості були запрошені заступник голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями, настоятель Свято-Михайлівського храму при НАВС протоієрей Віталій Приходько, настоятель храму на честь свв. апостолів Перта і Павла при Інституті підготовки фахівців громадської безпеки НАВС протоієрей Валерій Новаш та клірик Свято-Михайлівського храму ієрей Олег Яровий, який опікується Інститутом підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів НАВС. Після слова до випускників, священики звершили молебень та окропили молодих офіцерів святою водою.

Храми НАВСУ — Березневий випуск 2014 © 2018 Храми НАВСУ