День пам'яті Чорнобильської катастрофи

25 квітня, напередодні Дня пам'яті Чоронбильської трагедії, заступник голови Синодального відділу Української Православної церкви по взаємодії із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Віталій Приходько взяв участь у ряді заходів, які проводилися Національною академією внутрішніх справ (НАВС). Так, в Навчально-науковому інституті підготовки фахівців слідства і кримінальної міліції на мітингу-реквіємі він звернувся до особового складу Інституту з промовою,

а в Юридичному ліцеї ім. Я.Ю.Кондратьєва поруч з Покровською каплицею звершив пасхальний молебень.

Також пасхальний молебень було звершено в Свято-Михайлівському храмі НАВС, де були присутні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електоростанції. На сьогодняшній день в Академії їх залишилось 38 чоловік. До речі у 1986 році працівники міліції - викладачі та слухачі на той час Київської вищої школи міліції СРСР ім. Дзержинського, одними з перших були в зоні лиха, де професійно та мужньо виконували свої обов'язки з охорони громадського порядку, а також організації евакуації населених пунктів, що постраждали від катастрофи. Того ж дня, протоієрей Віталій Приходько на Байковому кладовищі столиці звершив пасхальну заупокійну літію з нагоди 9 річниці з дня смерті ректора НАВС генерал-полковника міліції Кондратьєва Ярослава Юрійовича.

Храми НАВСУ — День пам'яті Чорнобильської катастрофи © 2018 Храми НАВСУ