З монастирських печер до тропічного лісу

MyCollages11.10.18

11 жовтня група курсантів 3 курсу ННІ № 1 НАВС разом з настоятелем академічних зрамів при НАВС протоієреєм Віталієм Приходьком відвідали Арханегло-Михайлівський Звіринецький чоловічий монастир на Печерську, відомий ще з початку Х століття, та його древні печери.

Благословіння футбольної команди НАВС

Благословіння футбольної команди НАВС

24 вересня розпочинається турнір з футболу "Кубок Міністра внутрішніх справ - 2018". Напередодні цієї спортивної події, на запрошення керівництва НАВС,  настоятель академічних храмів НАВС протоієрей Віталій Приходько зустрівся з футбольною командою "Динамо-Академія" задля звершення молебня і благословіння спортсменів перед турніром. Священик закликав під час ігор уникати проявів "спортивної злості" до противника, пустого марнославства, а також похвалив наполегливість спортсменів, яку вони проявляють під час тренувань задля досягнення спортивного результату, наголосивши на тому що саме ця риса дуже є необхідною і в духовному житті. Наприкінці всі охочі були окроплені святою водою.

Відвідування з курсантами Києво-Печерської Лаври

Лавра 22.09.2018

22 вересня здобувачі вищої освіти разом з фахівцями відділення соціально-гуманітарної роботи ННІ № 1 НАВС відвідали Святу Успенську Києво-Печерську Лавру. Ця екскурсія відбулась після великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Святкування "Чуда святого Архістратига Михаїла в Хонєх"

0 02 05 d85d1f9d0b9641cce8868bc953e0a061229ef5058c920953eacddacfaafa03e4 779c635c   18-19 вересня в Свято-Михайлівському храмі НАВС відбулись богослужіння присвячені "Михайловому чуду", як зазвичай називають у народі цей день.

Храми НАВСУ — Новини © 2018 Храми НАВСУ