Храм Різдва св. Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

Храмове свято – 7 липня

Історія: Храм споруджено на території навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів НАВС.  Будівництво проводилось за ініціативи перемінного та постійного складів Інституту.

Закладення наріжного каменя та встановлення Хреста відбулося 8 липня 2009 року, що і послугувало визначенням майбутньої назви храму (7 липня православний світ відзначає Різдво святого Іоанна Предтечі).

2 грудня 2009 року освячено та встановлено накупольний хрест. А вже 5 червня 2010 року в урочистій обстановці здійснено відкриття та освячення храму архієпископом Львівським і Галицьким Августином, Головою Синодального відділу із  взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України. Свято відбулося у присутності вищого керівництва МВС України та Академії.

Протягом 2014 року проводилось облаштування одного з приміщень учбового корпусу Інституту під додатковий храм, оскільки основний замалий і не може вмістити всіх парафіян, що особливо відчутно у холодну пору року. 21 жовтня 2014 року парафіяни перейшли молитися у нове приміщення.

Фото0033

Храми НАВСУ — Храм Різдва Іоанна Предтечі © 2018 Храми НАВСУ