День військової частини 3077 Внутрішніх військ МВС України

Опубліковано: Середа, 08 серпня 2012 Автор: протоиерей Виталий Приходько

8 серпня у Внутрішніх військах відзначають професійне свято - День військ зв'язку, а 10 серпня військова частина 3077 Внутрішніх військ МВС України святкувала 69-ту річницю з дня її створення.

На запрошення командування частини та з благословення голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина на свято прибув заступник голови військового відділу протоієрей Віталій Приходько, а також настоятель храму свтятителя Миколая при Північному територіальному командуванні Внутрішніх військ ієрей Олександр Ващик.

Вони привітали військовослужбовців з їх професійним святом та вручили тим, кого заохотило командування частини, грамоти Синодального військового відділу.

Військовослужбовці в/ч 3077 постійно виконують завдання по забезпеченню зв'язку Головного Управління Внутрішніх військ та МВС України, а також багато інших складних та важливих завдань.

Хто онлайн

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Храми НАВСУ — День військової частини 3077 Внутрішніх військ МВС України © 2018 Храми НАВСУ